Медичний Центр «ГАРМОНІЯ»

 

З 16 лютого 1998 року в м. Мукачево працює медичний центр «Гармонія», (Ліцензія МОЗ України № 599086 від 28.11.2011р.)- лідер галузі 2010 року, заснований Магаль Н.Ю.

Основний напрям нашої роботи — це лікування безпліддя подружньої пари, що і планувалося з початку нашої діяльності, адже центру, де б проводилися обстеження і лікування чоловіка і жінки одночасно у області немає. У нас проводяться ультразвукові обстеження внутрішніх органів, щитоподібної залози, молочних, статевих залоз, головного мозку (у дітей), лабораторні обстеження, ехосальпінгографія (перевірка прохідності маткових труб), інсемінація спермою чоловіка, підбір і підготовка пар на штучне запліднення в мед. центрах Львова; лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, статевих розладів (еректильної дисфункції — розладів ерекції), запальних захворювань чоловічої та жіночої статевої сфери, аденоми простати, сечокам′яної хвороби.

Надаються консультації наступних спеціалістів: уролога, сексопатолога, гінеколога, ендокринолога. У медичному центрі консультує сімейний лікар та лікар педіатр. У центрі забезпечується обстеження та спостереження вагітних до пологів. Лабораторія медичного центру обладнана сучасною апаратурою (імунофлюорисцентний мікроскоп, імуноферментний аналізатор і т.д.) і здійснює якісне виконання наступних аналізів: визначення групи крові та резус фактору, загального аналізу крові та сечі, цукор крові, визначення рівня чоловічих і жіночих статевих гормонів, гормонів щитоподібної залози, онкомаркерів: PSA, ХГч, спермограми, визначення інфекцій, що передаються статевим шляхом, вірусів герпесу, цитомегалії, токсоплазмозу . У медичному центрі «Гармонія» працює фізіотерапевтичний кабінет, де проводиться лікування запальних процесів лазером і ультразвуком, лікування розладів ерекції (лазерно-вакуумна стимуляція), масаж, електрофорез, інгаляції.

Після обстеження та лікування, постановки діагнозу, при необхідності, безплідні пари готуються і направляються на штучне запліднення в медичні центри репродуктивного здоров′я м.Львів.

Ми щиро раді надати Вам спеціалізовану медичну допомогу у вирішенні Ваших проблем.