Чому лелеки оминають вашу хату?

Інстинкт продовження роду є важливою рушійною силою зближення двох, їх шлюбу, подальшого суспільного життя. Однак міцна і здорова в усіх відношеннях сім’я не мислима без того розмаїття духовних, інтелектуальних та фізичних цінностей, які поєднанні в поняття любові.

Пісню любові складають двоє – чоловік і жінка. Гармонія цієї пісні досягається неодразу: вона створюється безперервно спільною працею, стражданнями, поезією і прозою сімейного життя.

Сім’я не може розглядатися поза проблемою народження і виховання дитини, одже самі діти надають сімейним стосункам, родинному вогнищу стійкості і тепла, наповнюють подружжя певним прекрасним змістом.

Демографічна ситуація в Україні останніми роками вкрай ускладнилась: помітно зменшилась нарджуваність, зростає смертність, приріст населення з кожним роком падає. Одним із факторів, що негативно впливають на рівень народжуваності і природний приріст населення, є безпліддя подружніх пар.

Безпліддя – це нездатність осіб дітородного віку до народження нащадків внаслідок порушення запліднення або імплантації яйцеклітини. Шлюб вважається безплідним, якщо вагітність у жінки не настає упродовж 1 року при регулярному статевому житті без застосування будь-яких протизаплідних засобів.

Безпліддя подружніх пар становить 15-20%. Причиною її може бути порушення репродуктивної системи в одного з подружжя або в обох. Діагноз «безпліддя» у жінок можна поставити тільки після виключення безпліддя у чоловіка. Приблизно 45-55% випадків бзпліддя припадає на жінку, 35-45% — на чоловіка, а частіше на шлюбну пару.

Причиною чоловічого та жіночого безпліддя можуть бути: вроджені вади розвитку статевих органів, гормональні розлади, інфекції,що передаються статевим шляхом (гонорея, сифіліс, тріхомоніаз, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, гарднерельоз, кандидоз, вірус герпесу, цитомегаловірус, токсоплазмоз.), імунні порушення, психо-емоційні розлади. Оскільки у разі безпліддя хвороба нерідко уражає чоловіка і жінку, обстеження і лікування обох має проводитися одночасно. Встановлення причини безпліддя потребує у лікаря глибоких знань не тільки гінекології та андрології, але й фізіології, ендокринології, внутрішніх хвороб, генетики, імунології, сексопатології. Проте, першочерговим завданням лікаря є оцінка стану репродуктивної системи пацієнтів. Це дозволяє виробити загальний план обстеження і послідовність діагностичних процедур. Термін обстеження пари не повинен перевищувати 2 місяців, а лікування – 2 роки. Подружжя слід повідомити, що середня частота вагітності після лікування становить 40-45%.

В нашому медичному центрі вас проконсультують досвідченні спеціалісти: гінеколог, уролог-сексопатолог, дерматовенеролог. До ваших послуг лаболаторні обстеження: РНІФ, ПІФ, ІФА методами на інфекції, що передаються статевим шляхом, спермограми, гормони, ПСА. Мікроконвексним датчиком на апараті ультразвукової діагностики проводяться обстеження органів шлунковокишкового тракту, сечостатевої системи, щитовидної залози; для обстеження жіночої патології застосовується вагінальний датчик. Відпускаються фізіотерапевтичні процедури для чоловіків і жінок (лазер, ультразвук), проводиться корекція та лікування сексуальних розладів.